he

ביטוח נסיעות לתושב חוץ

ביטוח נסיעות לטיול לישראל אינו שונה באופן משמעותי מרכישת ביטוח נסיעות מפה לחו"ל. אם אתם מתכננים טיול ורוצים לרכוש ביטוח נסיעות בישראל, תצטרכו לבחור בין כמה כיסויים:

כיסוי כבודה – ביטוח שמחזיר לכם כסף במקרה של אובדן מזוודה, ופיצוי במקרה של גניבת פריט כלשהו. טיפ חשוב: אם אתם מתכננים לעשות שופינג בישראל, שמרו את כל הקבלות כדי להציג אותן בפני הביטוח, במקרה של אובדן מזוודה.

אגב, הביטוח הזה מכסה אתכם גם במקרה שהמזוודה לא מגיעה בזמן, ומעניק לכם סכום מסויים עבור רכישה של בגדים למספר ימים. מאחר וכעת זו תקופה שבה מתרחשים אירועים רבים של אובדן מזוודה או של מזוודה שמגיעה באיחור, מומלץ לתיירים שמגיעים לישראל לקחת איתם כמה בגדים בתיק שעולה איתם למטוס. אם אתם מגיעים ממדינה קרה למזג האוויר החם של מדינת ישראל, כדאי לכם לקחת בתיק אתכם בגדים המותאמים למזג האוויר בישראל. כך, במקרה שהמזוודה שלכם תתעכב או לא תגיע, לא תצטרכו להתנהל עם בגדים חמים ומכבידים עד שתוכלו לרכוש בגדים קלילים יותר (במיוחד אם אתם מגיעים בלילה או במהלך סוף השבוע).

איך עושים ביטוח נסיעות

לעשות ביטוח נסיעות אפשר דרך האתר של חברת הביטוח, או דרך סוכן ביטוח. כשאתם נכנסים לאתר כדי לבצע ביטוח נסיעות בישראל, תתבקשו לסמן לאן אתם טסים, מה מטרת הטיול, מה אתם רוצים לבטח (לדוגמא אם יש לכם ציוד כמו מחשב שאתם רוצים לבטח), ופרטים אישיים שלכם. תוכלו לבחור את טווח הכיסוי שלכם, וגם לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות.

מה כולל ביטוח נסיעות בישראל

בדומה לביטוח נסיעות מישראל לחו"ל, ביטוח נסיעות לישראל כולל ביטוח כבודה, ביטוח רפואי, ושלל כיסויים והרחבות לפי רצונכם, כמו למשל ביטוח עבור ספורט אקסטרים למשל.

איך בוחרים ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות בוחרים לפי המחיר, אבל גם – ואולי בעיקר – לפי חוות הדעת שאתם קוראים או שומעים על חברת הביטוח. אם יש לכם סוכן ביטוח שעושה לכם ביטוח נסיעות אין לכם כל כך מה להתלבט, כי בכל בעיה תוכלו ליצור אתו קשר והוא יארגן לכם את הפתרון / התשובה / הטיפול / ההפנייה שאתם צריכים. אבל אם אתם עושים את הביטוח אונליין ולבד, תבחרו חברה שידועה במענה מיידי ולא בכזו שסוחבת את המבוטחים שלה ומשלמת פיצויים רק לאחר טירטור המבוטח.

  נשארו לכם שאלות?
  אנחנו מוכנים לענות על הכל!
  קטרינה דורום
  מומחית ביטוח
  שאלות נפוצות
  השאלות הפופולריות ביותר בנושא ביטוח בישראל
  ?כמה עולה ביטוח נסיעות בישראל

  המחיר של ביטוח נסיעות מתחיל מכמה שקלים ליום, ומבוסס על ההרכב שלכם, הגיל שלכם, הבריאות שלכם, היעד שאליו אתם טסים והמטרה שאליה אתם טסים. גם במקרה של נסיעה לישראל, יש הבדל בין שהות בכפר מרוחק ומבודד, ובין שהות בעיר גדולה.

  לדוגמא, אם אתם מתכננים לשהות במקום יחסית מרוחק וללא תשתיות זמינות, חברת הביטוח תיקח בחשבון שאם תזדקקו לטיפול רפואי, הם יצטרכו לדאוג לכם להטסה רפואית לעיר אחרת, עם שירותי רפואה מתקדמים יותר. במקרה כזה, הביטוח יהיה יקר. אם אתם טסים למקום מרכזי, המחיר יהיה נמוך יותר. בנוסף נכנסים לתמונה גם גורמים כמו גיל המבוטח, מצב הבריאות שלו (שמשפיעים על הסטטיסטיקה שלו להזדקק לשירותים רפואיים בחו"ל), מטרת הנסיעה (האם הוא טס כדי לעשות סקי בחרמון, מה שעלול לגרום לו פציעות, או שהוא טס כדי לטייל ברחובות ירושלים הרגועים), ועוד.

  ?האם אפשר לעשות ביטוח נסיעות אונליין

  בהחלט ניתן לעשות ביטוח נסיעות אונליין, רק חובה לשים לב מה אתם מסמנים בסעיפי ההרחבות. אין טעם לעשות ביטוח גדול ולכסות "הכל" אם אתם טסים לטיול רגוע שלא כולל ספורט או התנסויות מסוכנות. מצד שני, אין טעם לחסוך ולהיקלע למצב בו אתם מגלים באיחור שבעצם אין לכם ביטוח מספק.

  ?מה כלול בביטוח נסיעות לישראל

  בדומה לביטוח נסיעות מישראל לחו"ל, גם ביטוח נסיעות לישראל כולל מספר כיסויים חשובים:

  כיסוי רפואי, שמכסה את התייר במקרה של בעיה רפואית במהלך הנסיעה, ומספק הגנה ושקט נפשי.

  ביטוח ביטול טיסה (לא קיים בכל חברת ביטוח) מכסה אתכם במקרה שאתם לא יכולים לעלות על הטיסה, ולא רוצים להפסיד את מחיר הכרטיס שכבר שילמתם. הביטוח הזה מכסה אתכם גם במקרים בהם חברת התעופה מבטלת את הטיסה – תתפלאו לשמוע לא שתמיד מגיע לכם החזר אוטומטי, כי יש ביטולים שמוגדרים כ"כוח עליון", למשל אם יש שריפה במדינת היעד, או שביתה בשדה התעופה.

  מאחר ובישראל כבר התקיימו הקיץ כמה שביתות בשדה תעופה על רקע פוליטי, כדאי לתיירים מחו"ל לעשות את הביטוח הזה.

  ביטוח כבודה – גם הביטוח הזה חשוב מהסיבה שהמזוודה שלכם יכולה להינזק במהלך הטיסה, לא להגיע בזמן או בכלל, ובעיקר שבישראל יש מדי פעם עיצומים בשדה התעופה בן גוריון, שמעכבים מאוד את קבלת הכבודה.